| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac cand ma simt singura si trista? si imi vine sa plang fara motiv? ce as putea sa fac atunci?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Să-ți ocupi timpul cu ceva distractiv. Să nu lași tristețea, starea aceea de melancolie să te cuprindă. Ascultă melodii care te înveselesc, citește ceva, dansează, invită-ți prietenii în oraș, ș.a.m.d.
O zi frumoasă!

| luiza a răspuns:

Intri pe TPU la categoria Dragoste si sex si cu siguranta intrebarile de acolo te vor inveseli! Pupici