| NubleReapper a întrebat:

Ma simt atat de singur uneori, ma apuca o melancolie groaznica si nu stiu cum pot sa rezolv problema...
ceva sfaturi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate incerci sa faci ceva ce iti place. Unul din hobby-urile tale preferate. Poti sa asculti muzica, sa te joci jocuri video, sa citesti benzi desenate, sa faci o plimbare sau sa mananci ceva ce-ti place cel mai mult. Esential e sa te faca sa te simti mai bine. Daca te simti singur chiar si cu persoane in preajma ta, incearca sa nu te adancesti in ganduri, ca iti faci foarte mare rau. Distrage-ti atentia de la acea stare facand ceea ce iti place. Sau daca ai un/o prieten/a bun/a puteti iesi undeva sau sa petreceti ceva timp impreuna

| Selenamontoya a răspuns:

Cred ca ai nevoie de o persoana care sa te completeze, sa umple acel gol din interiorul tău, genul de persoana pe care o poți tine în brațe și sa simti cum durerea ta se ameliorează, acel gen de persoana pe care o poți privi în ochi și sa fie lângă tine de fiecare data când ai nevoie și sa.ți ofere iubire și protecție.Ai nevoie de o persoana care sa te facă sa simți asta, acea persoana în ochii căreia dacă te uiți simți ca sunteți doar voi doi într.o camera. Sper sa o găsești.