| princess_2636 a întrebat:

Ma simt foarte rau prietenii ma roaga sa ies cu ei la o plimbare dar eu nu vreau mereu stau acasa nu stiu cei cu mine nu am dispozitie ce sa faca? Puteti sa ma ajutati cu ceva? plizz

Răspuns Câştigător
| mamasita00 a răspuns:

Iesi. o sa te simti mai bine decat sa stai in casa singura. Asta poti face oricand, dar poate ei nu o sa aiba oricand timp de iesit. Asa ca profita.

2 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Pai nu inteleg de ce nu vrei sa iesi mai ales ca esti si chemata de prieteni, invingeti odata sentimentul asta de indispozitie, sau ce-o fi si iesi afara, viata este mult prea scurta, si trebuie sa nu pierzi nici un minut din ea, crede-ma.

| princess_2636 explică:

Asa si am sa fac ca m-am saturat si eu deam sa stau numai acasa la calculator sad