| catuzzu a întrebat:

Ajutati-ma si pha mine mha ies cu prietena mea de vreo 4 luni si ma duc la ea acasa ii pun mana pe tate ne jucam ne sarutam dar nu stiu cum sa-i zic sa faca sex cu mine si sa nu reactioneze nu stiu cum ajutati-ma plizz

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Sâni, măi, nu "tate"... te manânca vârful rău, se vede treaba.
Domnişoara ştie, că atunci când te joci tu cu ea, te gândeşti cum "sa i-o pui" mai repede. Dar, vai, totuşi te mustră conştiinţa, pentru că nu stii, cum va reactiona si poate iti dă papucii definitiv. Dacă eşti asa de cocoş, de ce ne ceri ajutorul?
Ma intreb, oare câti ani ai, de îţi stă gândul la sex si la şcoala, mai deloc, că scrii, exact aşa cum vorbeşti, aşa ca plizz, mai treci pe la şcoala, dar nu numai prin faţa ei, ci chiar încearcă să o frecventezi.

Iata si sfatul meu...incearca, ce ti-ai pus in gand, dar spune-i asta si mamei prietenei tale.

| haiZI a răspuns:

Trebuie sa o rogi frumos...lol.pa