| king5151 a întrebat:

Ma simt foarte trist dupa ce au trecut sarbatorile astea, incepe si scoala imediat dupa revelion. vacanta asta a fost prea scurta + ca pleaca cineva drag in alta tara. Nu stiu, pana acum eram fericit ca vin sarbatorile, Craciunul, colinde etc, acum nu mai stiu de ce sa fiu fericit. Ce sfat imi puteti da? Sau pe voi ce va bucura?

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Toate trec, relax!
Mananca o ciocolata si bea un paharel de vin sau lichior si bucura-te ca o sa te vezi cu colegii la scoala.
Fii optimist si o sa fie bine!

| literallythesamebruh a răspuns:

Brothere,ai spus-o de parcă tu în fiecare zi după ce te trezești, primul tău gând este "hmm, oare astăzi de ce sa fiu fericit?". Nu se gândește așa, fericirea vine de una singură, chiar și din cele mai nesemnificative lucruri. Vei vedea că vor apărea multe evenimente în viața ta care te vor face să zâmbești. Capul sus.