| Repesciuc_Daniela_2002 a întrebat:

Ma simt singura
Mi-am dat seama ca nu am prieteni adevarati
Nu stiu ce sa fac
Poate imi dati ceva idei

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Un animal de companie cum ar fi o pisica sau un caine pot fi uneori si in unele cazuri mai buni prieteni decat oamenii.Nu iti recomand sa eviti oamenii ci doar sa incerci, ca sa nu te mai simti singura, sa ai un animalut de companie si sa te joci cu el.Sa vezi ca tristetea singuratatii trece.
O zi faina!

| RAY a răspuns:

Nu ai descoperit ceva nou, ce sa faci sa joci in piesa lor de teatru sau sa iesi afara, ai grija la ce prieteni isi alegi in viata

| Violleta2022 a răspuns:

Inchide computerul si nu-l mai deschide decat peste 2 saptamani, intre timp, iesi afara si cauta-ti colege de cclasa... sa evzi atunci ce de prieteni iti vei face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te inveti cu ideea ca astfel de oameni sunt extrem de rari si nu e vreo certitudine ca vei gasi asa ceva in viata ta.

| Yvonnnee a răspuns:

Încearcă sa te împrietenești cu cei sin jurul tau... Ieși mai mult in oraș si discuta cu colegii tai din școală.