| SweetBabyGirl a întrebat:

MA simt super nasol nu ar trebui sa o fac pentru ca asa ar trebuilaughing sa incep acum o saptamana m-am dus la ora de germ( clasa mea nu face si fac cu 9G) un baiat vine la mine si"esti rockarita?big grin" si eu spun da si imi spune ca si el.incepem sa vb. doar in clasa pentru ca afara nici nu ma baga in seama doar imi arata \m/ si imi zambeste. a doua ora m-am dus si m-am asezat cu niste fete in banca( data trecuta statusem cu el) si imi zice sa ma pun cu el in banca.pana la urma nu rezist tentatiei si ma duc.si din nou aceeasi pov numai in clasa la germ vb ca in rest el doar \m/ si zambeste. ajunsesem sa ma resmenez acu cateva zile dar joi cand am iesit asteptam o fata la scari si coboara cu colegul lui si ii face col "uite'o" si arata spre mine. el imi rade si imi spune numai " am plecat" iar eu"bine" wtf? eu ce trebuie sa inteleg? ma place? sau doar ca pe o amica?

7 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

.Oare de ce nu te cred când spui că ești rockeriță?

| Polaris a răspuns:

Tu? Rockeriţă? Bhahahahahhaahrolling on the floor.

| SweetBabyGirl explică:

Pentru ca am un nume stupid nu e contul meuwinking da sunt rockerita

| TheFreak a răspuns:

Să fim înţeleşi, Hannah Montana nu e rock.

| jaguarxkr a răspuns:

Pai tu trebuie sa faci un singur lucru in cazul asta...si anume sa-i spui ca e un dobitoc dupa care sa ii arati \m/

| FumezClipe a răspuns:

Nu e contul tau? Atunci de ce scrii pe el? Marfa.

| Jojolina1234567 a răspuns:

Tu rockerita? LooL.Esti si tu ca fetele astea din ziua de azi, nu? Se cred smechere si rockeritelaughingLOOL