| BrezoianuIrinel a întrebat:

Ma straduiesc sa invat dar ma doare capul, ma ia somnul la ore, si nu retin nimic.Ce pot sa fac?
Dorm 8 ore pe zi si nu consum alcool si tigari.

Răspuns Câştigător
| aimullah123 a răspuns:

Mergi la medicul de familie si spune-i ca esti obosit ca te doare capul cand inveti si ca nu retii nimic. Iti va da niste suplimente alimentare ca sa te ajute ex: Tonotil N, Sargenor, Vitamax, Calciu, Magne b6, lecitina, neuromultivit etc. Stie doctorul ce sa-ti dea.
Sau s-ar putea sa ai oboseala, probleme de atentie, concentrare sau memorie si dureri de cap daca ai ceva pe stres. Vreo afectiune gen anxietate, depresie etc.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate iti trebuie ochelari

| Bondarel99 a răspuns:

Important e ca alea 8 ore de somn sa înceapă înainte de 12 noaptea.