| anonim_4396 a întrebat:

Ma subapreciez. cum sa n.o mai fac? Sunt o persoana foarte timida care nu.si gaseste cuvintele atunci cand vorbeste cu cineva. Ma subapreciez din toate punctele de vedere. Din orice. Funda pentru o solutie.

2 răspunsuri:
| dorin1990 a răspuns:

Are dreptate biadia si pe langa asta trebuie sa faci exact lucrurile de care te temi mai mult pentru a scapa de acele frici.

| biadia a răspuns:

Incearca sa gasesti lucrurile la care te pricepi cel mai bine si sa le pui in valoare. Atunci cu siguranta persoanele din jurul tau te vor incuraja si tu vei incepe sa prinzi incredere.