| AlicePotato a întrebat:

Ma sunt un numar : alo? doamna sandu popescu? eu am zis ca nu, ati gresit numarul. si el intreaba cu cine vorbesc? numi venea sa-i zic cu cine... alo? si i-am inchis. a mai sunat de 2 ori da i-am inchis apoi imi da mesaj : AVEŢI O DATORIE LA F. C. KRUK. SUNAŢI-MA. ENE. kruck asta mia mai dat cu executarea silita mesaj, da daca cineva a picat si m-au confundat. ce as putea sa fac? funda &vot

Răspuns Câştigător
| kissmebaby33 a răspuns:

Nimiclaughingca si pe mine ma suna unu si il cauta pe unu ismail nu stiucum si i-am zis ca a gresit si tot imi trimitea mesaje ca am nu stiu ce datorie la antena dolce da nici nu am antena...lasal sa sune sau raspundei si zii cai greseala

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Sa suni si zici ca au gresit nr-ul.

| EvilThoughts a răspuns:

Cand mai suna ii rasp frumos si ii zici ca a gresyt numarul.simplu ca buna ziua:*:*bafta:p

| Deiiu26 a răspuns:

Cand mai suna spune-i pur si simplu ca a gresit numarul.

| lulucel a răspuns:

La militie cu el! Hartuire telefonicasmug