| aqua_4965 a întrebat:

ma supara o chestie.crying eu sunt cam scunda deci toti cei de la scoala fac haz de mine si ma enerveaza ce credeti ca ar trebui sa fac? pentru ca ma enerveaza prrea mult si stiu ca nu ar trebui sa le acord atentie dar deja incep sa ma scoata din sarite am apelat la toata lumea si nimeni nu poate face nimic in aceasta privinta. ce sa le spun ca sa ii rasplatesc cu aceeasi moneda? cel mai bun raspuns primeste fundita!:*

4 răspunsuri:
| Tinna22 a răspuns:

Poi ai putea sa le raspunzi ashea:Bine ca sunt eoh mica decat ca voi...macar eoh sunt desteapta si voi... sau ceva de genul mai degraba pitic decat inalt ca bradul si prost ca gardultongue

| KittyPinker a răspuns:

Pai eu sunt cam in aceeasi situatie. spune'i mamei tale sau dirigintei talebig grin sau poti sa le spui la fetele inalte asa: macar fetele mai scunde isi gasesc iubit mai repede si pot purta tocuri big grin si este mai bine sa fi bine, scund ( nu ma refer la scund adica 1 20 rolling on the floor ) decat o girafaa tongue
sper ca te'am ajutaaat:* fundita?:*

| Chocolate69 a răspuns:

Lungi in craci si prosti in dracilaughing asa sunt...in ziua de azi lumea se tine doar de mistouri

| LiviuCR a răspuns:

Sa nu-i bagi in seama asta e una din metode!