| Bogdybgd a întrebat:

Ma tund la o frizerie de aici. E sigura de la mine din localitate. Vreau sa ma tund asa:

http://hollywoodnose.com/images/net_worth7/method-man-we alth/method-man.jpg

Am mai incercat de cateva ori, insa doamna de acolo mereu ma tunde altfel, si imi lasa pe varful capului mai mult par, pe lateral ma tunde foarte scurt. Am fost cu poza, insa mi-a spus ca nu accepta asa ceva pentru ca nu este stilist.
Cum sa-i explic sa ma tunda ca in poza de mai sus?
Si care e faza cu tunsul la 1 sau la 2?

Poza de mai sus la cat e? La 1 cumva?

Multumesc anticipat, funda garantat.

1 răspuns:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Hei,eu merg mereu cu poze dupa mine la coafor. Poate alea ma cred ciudata, dar nu prea stiu sa ma exprim cand vine vorba de tunsori asa ca prefer sa ii arat fotografia.
Nu trebuie sa fie stilist ca sa te tunda asa.N-am idee daca e la 1 sau la 2, poate 1, 5.
Mergi si tu atunci cand nu lucreaza femeie aceea si e alta sau contacteaza un prieten care stie sa tunda bine.