| corina1122 a întrebat:

Ma uitam putin pe facebook, cand am zarit asta https://www.facebook.com/......6623999760 :)) Ce parere aveti de chestia cu turnatul galetii cu apa in cap?

Răspuns Câştigător
| LoveTenis a răspuns:

Păi, cei care şi donează, pentru că scopul e să îţi torni găleata aia cu gheaţă şi apă în cap şi după aceea să dai 10 dolari la o asociaţie de nu ştiu ce, o părere foarte bună pentru că doneză.Dar ca uni din prietenii mei care îşi toarnă din amuzament nu mi se pare logic.Frate,faci asta dar donează măcar dacă o faci.Asta a invadat internetul şi nici măcar nu cred că mai îs oameni care să doneze.