| pamparam20 a întrebat:

Mah stiti ceva stsuri sau citate despre baietii timizi, ceva care sa exprime ca imi plac baietii timizi si ca am destul timp sa astept pana poate sasi deschda sufletul sa spuna ce simte. dar sa fie fainee si nu de pitzii si sa nu fie prea de agatat sa fie ceva nah nu stiu dati-mi voi ca eu selectez. dau funda. multumesc mult.

2 răspunsuri:
| Gripa a răspuns:

Nu mai bine ii spui direct tipului ca-ti place cum roseste cand vorbeste cu el...

| ovy777 a răspuns:

Scuzati-mi off topicul dar te respect pentru asta. Putine fete au rabdarea necesara.Eu am nevoie de o asemenea fata deoarece am 13 ani si inca nu am sarutat pe nimeni, nu am stat cu nimeni.Asemenea fete ca tine se gasesc greu.Succes cu statusul si imi cer scuze iar pentru off topic.Din nou TE RESPECT!