| NinaY a întrebat:

Mai avem vreo scriitoare/scriitor pe aici? Sunt scriitoare sa zic asa de hobby, si vroiam sa stiu daca mai e cineva de genul acesta pe aici. Sincer, caut mai mult o persoana care sa scrie proza, nu poezii.
Multumesc anticipat, va pup!

Răspuns Câştigător
| Anname a răspuns:

Da pai am un ghiozdan plin cu caietelehee hee. Cand ma simt singura scriu sau cand am nevoie sa-mi impartasesc sentimentele scriu. Simt ca pe acele foi se afla arta mea si si mai ales lumea meahappy

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Suntem destui impatimiti ai stilului.
Eu, una, spun prezent.

| xJelenaTrueLove a răspuns:

Pai am vreo 3 caiete pline cu proze dar si ca poezii

ador sa scriu este un fel de hobby

| yinna a răspuns:

Eu ador sa scriu atat poezii cat si proza! am luat cu un eseu locul 1 pe tara asa ca daca ai nevoie de ajutor da-mi un mesaj privat! love struck

| MunecaChucky a răspuns:

Da am doua carti incepute, mai multe povesti si cand era mica scriam poezii