| Andreeaioan115 a întrebat:

Cum e mai bine sa fii inalta sau scunda?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Scunda oarecum caci daca vrei sa fii inalta iti iei tocuri, dar eu personal as prefera sa fiu inalta. laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu cum esti? Inaltă sau scundă? Porti tocuri?

| DarkRose666 a răspuns:

Cred ca nu este bine sa fii "prea" - prea inalta sau prea scunda, in rest nu conteaza.

| Emima27 a răspuns:

Dat fiind faptul ca si fetele inalte si cele scunde au avantaje si dezavantaje, cel mai bine ar fi sa ai o inaltime mediewinking
Dar eu sunt scunda (1, 56, nu mai cresc) si am invatat sa ma accept asa cum sunt, la fel cum toti ar trebui sa faca.

| R3sp3ctt a răspuns:

Depinde de preferinte.Eu sunt scunda(1.60) si vreau sa fiu mai inalta

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru R3sp3ctt):

Poartă tocuri inalte.

| R3sp3ctt a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am zis ca vreau sa fiu mai inalta nu sa imi stric picioarele.+ ca nu imi plac tocurile nu se asorteaza cu stilul meu

| wwbogdanMarian1998 a răspuns:

Pai depinde altor fete le sta bine scunde altora înalte.

| EmilianDalin a răspuns:

Să ai o inaltime medie. Mai bine din ce punct de vedere?