| ROZZ11 a întrebat:

Daca o fata are 1, 60 este inalta sau scunda? Funda:*

15 răspunsuri:
| William a răspuns:

Daca are 1.60 la 5 ani e inalta, daca are 1.60 la 20 de ani e scunda.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E ok, mai ales ca o fata poate sa incalte foarte usor niste pantofi cu toc

| RAY a răspuns:

Pentru o fata inaltimea asta este ceva normal, scunda e daca ai intre 1, 40-1, 50
dar cu ajutorul unei operati poti creste si 30 de cm dar costa cateva bune mii de euro

| DarkOrbitMoon a răspuns:

E miniona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inaltime medie. E mediocra, te-ai prins, te-ai prins?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre. pitica esti la 1/50, peste medie esti de la 1/70 in sus

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce nașpa e să fii pitică. :'(
Ce faci, Endo?

| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

Ma uit la Grey's Anatomy si in acelasi timp ma uitam ce intrebari tampite mai gasesc pe aici. tu? am crezut ca ai dat coltul laughing

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am crezut că se vor maturiza întrebările laughing
Eu mă bucur de vacanță cât mai am timp.

| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

Din cate am citit se pare ca incepeti mai tarziu, este?

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Școala va începe pe 14 septembrie.
De anul următor este posibil să înceapă mai devreme, 5 septembrie, pentru a fi în rând cu celelalte țări europene.
* cât aștept eu să plec odată de aici *

| justadream94 a răspuns:

Esti usor sub medie zic eu meia e pe la 162.

nu conteaza oricum asa mult inaltimea.

| EdyakaSmoke a răspuns:

Totul este relativ! Pentru mine poate sa fie scunda pentru tine poate sa fie inalta totul sta in modul nostru de a percepe omul! Si asta nu ma opreste ca avand 1, 80 sa ma cred scund doar pentru ca eu percep ca omul este mult mai inalt de atat!

| 18Marius a răspuns:

1.60 e medie potrivita
1.55 - media inaltimei mica
1-65 - in sus e inaltime inalta

| Alexandraaaa08 a răspuns:

Nu este nici inalta nici scunda...Este o inaltime medie potrivita.