| anonim_4396 a întrebat:

Măi.cum este prima zi de liceu?love struck.sa fii boboc?love struck.si alte chestii?hee hee

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Este normal.nu e ceva de speriat. e ca in toate clasele happy

| smile a răspuns:

Buna! pai in prima zi am avut foarte multe emotii>Au trecut repede am facut cunostinta cu colegiii insa nici dupa o saptamana nu cunosc toti colegii(suntem 31 de elevi). Mie mi s-a parut super a fost o zi pe care nu o voi uita niciodata. Fundita?happy

| AnnaMariaaa a răspuns:

Este ciudat, adica te simti asa aiurea daca nu cunosti pe nimeni si oricum te simti aiurea cand te gandesti la ce colegi o sa ai cum o sa fie cum o sa te intelegi, dar dupa asta totul e oklove struck

| englezuc a răspuns:

Pentru mine a fost foarte tare! am intarziat in prima zi, mi-am facut prieteni, si m-am distrat. acum parca ne cunoastem de ani si abia a trecut o saptamana. e misto.