| ellalove a întrebat:

Mai de ce nu merge lady popular?straight face

Răspuns Câştigător
| Cherry_3262 a răspuns:

Buna Ella! Probabil fac reparatii, sau adauga ceva nou.Nu mai merge de ieri, de pe la 00:00.sad Sper ca te-am ajutat.Succes.

| ellalove explică (pentru Cherry_3262):

Aaa ok mersi mult credeam ca mie nu`mi mai merge sad acum asteptam ce sa facemhappy

7 răspunsuri:
| Cherry_3262 a răspuns:

Nici eu nu mai pot, abia astept sa mearga.angry Mai ales ca a aparut calendarul ala de craciun, azi cred ca-l ratam.sad

| ellalove explică (pentru Cherry_3262):

Daa stiusad De ala imi e cel mai multlove struck oricum sigur trimit ei vreun mesaj si o sa ne spuna care a fost problema dar toata ziua sa nu mearga sigh mi se pare ciudatstraight face

| Cherry_3262 a răspuns:

Trebuie sa ne recompenseze cu ceva pentru ca stam sa-i asteptam pe ei.laughing

| girls97 a răspuns:

Hei toata lumea nu va faceti probleme pentru calendar daca ratat o zi din elputeti cumpara obiectul respectiv...costa 800$ :Xps: si eu am crezut la fel ca nu merge la mine big grin

| AndreeaDeea1500 a răspuns:

Sper sai daie drumu cat mai repede ca vreau sa jocpuppy dog eyes

| Nicoleta_Raduca_1979 a răspuns:

Mie nu imi merge de 3 luni! sad ......Imi apare totul in coltul din partea dreapta si restul paginii(fundalul) este alba! sad