| ingerashpierduth a întrebat:

Mai demult mi-a placut foarte mult de un baiat dar el nu simtea acelasi lucru pentru mine.Am crezut ca mi-a trecut dar in ultima vreme el se tot da la mine si incerca sa ma sarute.Parca mai simt ceva pentru el dar nu sunt sigura. Ce sa fac? Oare mai imi place de el?

4 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai, ia-ti un moment de respiro si gandeste-te la sentimentele tale. fi consitenta ca noi nu avem de unde sa stim cu adevarat ce simti tu, raspunsul trebuie sa ti-l dai. gandeste-te, te-ai vedea langa el, te cuprinde vreun fior cand in zaresti. daca da atunci lasa-l sa te faca sa te reindragostesti in aceeasi masura de el ca inainte sau poate chiar mai mult. dar daca nu, eu zic ca nu are rost sa ii permiti acele lucruri avand in vedere ca nu vrei nimic cu el.

| Dee0tzaA a răspuns:

Asta vrea sa se joace si nu are cu cine! De prima data cand ai tinut la el, el si-a dat seama si nu te-a bagat in seama pentru ca se distra vazandu-te dupa el. Acum, cand vede ca esti indiferenta, vrea din nou sa ai ochi numai pentru el sa faca ce vrea cu tine. Ignoral in continuare si o sa vezi ca nu mai dureaza mult comportamentu asta de "gigolo"al lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti mai place de el aici nu mai tu sti daca zici ca se da la tine si vrea sa te sarute lasa-l nu cred ca doar te place poate te iubeste si daca ai zis ca mai simti ceva poate il iubesti si tu sper ca te-am ajutat mult succes please si o funda

| dAdU_3735 a răspuns:

Poi asta tu trebuie sa stii happy Daca atunci nu simtea nimic pentru. tine... poate acum si-a dat seama si chiar te place happy Lasa`l sa fie fericit alaturi de tine big grin Funda?