| Ald527893 a întrebat:

Mai demult, un baiat m-a intrebat in ce clasa sunt si la ce liceu. Dupa ce i-am raspuns, s-a oferit sa-mi dea o guma.De atunci doar se uita la mine.Astazi,mentionez ca nu a mai vorbit cu mine, astzi s-a asezat langa mine in autobuz si mi-a spus buna, ceea ce nu a mai facut pana acum. Dupa m-a intrebat cum ma cheama si cam atat.
Ce vreau sa stiu.
Ma place?
(eu nu prea il plac pe el caci plac pe cineva deja)
Mulțumesc frumos

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, te place. Așa s-a așezat tatăl meu lângă mama în tramvai. Apoi m-am născut eu.

| darrio2007 a răspuns (pentru sadrian46):

Sa nu spui ca te-ai nascut in tramvai. Glumesc!

| just4ubr2015 a răspuns:

Pe vremea lui ceasca asa se intalnea lumea in tramvai de aia au aparut anumite specimene acum in 2022 lumea da o tigare o guma un zambet o ciocolata o floare daca iti place de el fizic bagate in seama altfel vei regreta mai tarziu