| amp a întrebat:

Salutare TPU, am intrat pe site-ul vostru pentru ca am o intrebare care nu pot sa o lamuresc de doua saptamani pana in momentul de fata, peste doua zile implinesc 16 ani si nu am idei unde as putea sa-mi sarbatoresc ziua de nastere, sunt din Bucuresti si am un buget de 8-9 milioane, intr-un club ar fi interesant dar nu cred ca ajunge pentru 9 persoane, dar un pub ceva ma inspaimanta deoarece nu o sa fie distractiv pentru invitati, sfaturi? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Nicolletaaa a răspuns:

Buna Amp.
Mergeti la ceva film?
Sau ii scoti la o prajitura la un milkshake sau un suc ceva...
Dar totusi poti sa mergi sa mancati o pizza.
Totusi poti sa inchiriezi un loc de 5 milioane sau 4... iar de restul decoratiile big grin.
1. de inchiriat mai mult de 1-3 milioane (pe o zi)
2.Decoratiile 3-4 milioane.

| amp explică (pentru Nicolletaaa):

Este intersant, totusi ce local as putea sa inchiriez si sunt curios daca mi-ar ajunge banii, pentru a inchiria si a face consumatie mare.

| Nicolletaaa a răspuns (pentru amp):

Pai daca nu vrei sa inchiriezi un loc.
Atunci scoate-i la o pizza!
Si la un milkshakewinking
Ai doar aproape 16 ani...n-ai 18 deci nu trebuie sa fie WOAA! mare batai de cap.
Uite si eu la ziua mea de nastere am scos prietenii la o pizza si la un milkshake.

4 răspunsuri:
| amp explică:

Nu trebuiesc decoratii deoarece suntem majoritatea baieti, deci nu trebuie sa iasa in evidenta sa uimim fetele, un loc de inchiriat ceva ai idee?

| Nicolletaaa a răspuns (pentru amp):

Pai daca totusi vrei sa inchiriezi un loc atunci cauta si tu pe net inchiriei in orasul tau aproape de casa ta.
Dar faci doar 16 ani nu faci 18 deci nu trebuie sa fie ca si la majorat adica WOOAA! Daca sunteti numai majoritatea baieti.

Dar am o idee mai buna big grin
De ce nu meri cu ei la un club?
Intrarea nu e mai mult de 5-10 lei...
Si asa sa spunem ca dai 1 mil pe toti...pentru intrare.
Petreceti si tu faci cinste cu suc...sau cu ce o sa faceti acolo tongue