| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista alte nume de fete care nu se termina in litera "A" in afara de Carmen, Beatrice, Alice, Zoe? plsss rspundetzi

6 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Beatrice si Alice nu sunt nume romanesti. Cred ca doar Carmen si Zoe se termina an alta litera in afar de "a".

| Shinen a răspuns:

Ingrid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naomi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Teo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce stupiiid normal ca is nume d fete care nu se termina in a laughing de fapt doar astea romane se termina asa. de ex eu am nume arabesc si se termina in y (Amany). astea care nu se termina in a nu sunt romanesti. provin de altundevawinking