| bombilla a întrebat:

Mai exista persoane care inca nu stiu ce facultate sa aleaga, care sunt nehotarati, care nu si-au descoperit "vocatia"sau care nu stiu la ce sunt priceputi?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Dahee hee eu de exemplu.Imi schimb deciziile foarte des, de la criminalis, doctor sau chiar reporter.nici nu m-am hotarat la ce liceu sa dau si nici ce profil.

| juniper a răspuns:

Da, eu nu stiu la ce facultate sa merg si nici nu mi-am descoperit vocatia.

| alabala a răspuns:

Dap.desi am ales la liceu un profil de socio-umane, nu pot sa fac mare lucru mai incolo.ramane de vazuthee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamda nici la liceu nu sunt, am timp suficientsa sa ma gandesc... :-p
dar sora mea anul trecut nu stia la ce facultate sa dea, si-a ales cateva facultati care iau placut lea scris pe niste biletele, lea pus intr-o caciula si m-a pus extrag, si cea cazut la aia a datbig grin

| mdl a răspuns:

Auzi mai alabala daca ai ales un profil socio umane poti sa faci multe cu prof asta...mai ales la drept se bazeaza p istorie si alte chestii.