| anonim_4396 a întrebat:

De ce exista persoane carora daca nu le spui ce sa faca sau daca nu le dai nici un fel de sfat ei nu stiu ce sa aleaga sau ce decizii sa ia?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pentru că nu toți dispunem de aceeași materie cenușie.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ca sa ai initiativa trebuie sa fii creativ, ca sa iei decizii trebuie sa ai curajul sa iti asumi responsabilitati. Pentru toate trebuie sa iti pui mintea in functione nu sa fii putoare. Multi nu au pentru ca sunt neterminati. E nevoie si de sclavi pe lume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru diversitate sau divertisment, ori amandoua.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Pentru ca nu stii ca se nasc asa de incompetenti si au nevoie mereu de ajutor pentru a se descurca