| Robertzyca a întrebat:

Mai m-am indragostit de o fata din clasa de aceiasi varsta cu mine, cum pot sa o impresionez?
Dau funda + vot!

5 răspunsuri:
| Bogdan_9316 a răspuns:

Petreci timpul cu ea

| Colors a răspuns:

O poti cuceri prin comportamentul tau atat fata de ea cat si fata de altii!

| EJelly a răspuns:

Hmmmm... in primul rand trebuie sa fii ingrijit si placut(vorbind aici de aspectul fizic)
Apoi (stiu ca ai mai auzit asta de muuulte ori, dar este foarte important), trebuie sa fii tu insuti si sa dai dovada si de putina istetime, sa iesi cumva "la suprafata" si sa te faci remarcat. Incearca sa gasesti multe chestii comune intre voi. De exemplu, vezi ce muzica ii place, poate aveti aceleasi gusturi.

Zambeste-i mult si fii atent cu ea. happy
Asta sigur nu va da gres.

| elisabet2000 a răspuns:

Pai...in primul rand trebuie sa o iei la vorba si sa vezi daca sentimentul e reciproc. daca da atunci incercati sa vedeti cate lucruri aveti in comun. daca aveti peste o suta sunteti combinati.asa au facut doi de la mine din clasa si au avut 105 lucruri in comun din 125 care consta in intrebari puse de cel mai bun prieten al tau si cea mai buna prietena aei. bafta! funda?

| alexxxei a răspuns:

Fii tu insati si incearca sa o intelegi