| DhannyCa a întrebat:

Mai nou prietenii nu ma suna, nu ma cheama in oras, la petreceri, sa pierd timpul cu ei. De exemplu azi seara am sunat un vechi prieten (vecin in caz ca conteaza) si l-am intrebat daca merge in oras, a spus ca mai tarziu si ma suna cand merge, asta a fost pe la 18:00, acum e 22:16 si nici un apel. Am asteptat pentru ca deja ma plictiseam acasa, insa nu am vrut sa il "stresez" sunandul. Ce as putea face? Am 16 ani deci de mutat nici nu poate fi vorba.

3 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Vorbeste cu ei si vezi care e problema si incearca sa rezolvi singura.

| Anonim37 a răspuns:

Sa lamuresti problema... poate le-ai gresit cu ceva..sau daca nu, baga-te mai mult in seama cu ei happy

| Diiiiia a răspuns:

Vorbeste cu ei. vezi ce se intampla. poate ai facut ceva ce ii deranjeaza.