| Raul a întrebat:

Mai oameni buni chiar credeti ca vom muri in 2012 sau aveti ca si mine iron ballslaughing)

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu vom muri. Poate va fi o schimbare majora in omenire dar cu siguranta nu cred ca vom muri si nimeni nu a zis asta.

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu cred laughing big grin
zzzzzzzzzzzz

| Antrax a răspuns:

Povesti de speriat copiii.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nici nu mai stiu ce sa cred, sunt atatea speculatii unii spun ca da altii ca nu, pana la urma cand vine vrea sa murim, murim.

| crisS a răspuns:

Si daca murim ce? Doar o sa murim toti. Nu inteleg de ce va e atat de frica de moarte doar nu ati vrea sa fiti singurul om de pe planeta nu?

Glumeam laughing

| Misterious a răspuns:

De murit se va murii din pricina anumitor epidemii ce se vor raspandii pe glob.(oricum suntem multi ca numar).si ni se vor schimba principile pe care le avem in momentul defata asupra globului si asupra omenirii... happy

| dragosh a răspuns:

I think that's bs!laughing

| raza-de-soare a răspuns:

Ba da
a zis cineva...adica oamenii au calculat cum evoluam...la un moment dat eram chiar speriata... dar acum nu mai cred asta... dar chiar ar putea fi o schimbarethinking

| MrJungle a răspuns:

Daca va aduceti aminte, a mai zis cineva ca in 2004 va fi un cutremur devastator, ce va inlatura o cantitate de energie fabuloasa, creand o implozie ce va inghiti toata Europa. Inca suntem aici. Ganditi! Fiti cu picioarele pe pamant...

| yoyo_4559 a răspuns:

'Om trai si 'om vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred asa ceva este o prostie da eu am vazut si am cumparat o carte care era in ziare cu numele de prosefii may pentru 2012

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred...adica acum nu, ao cred ca am vb cu mama si mi-a zis ca in 2000 se zicea tot asa ca va fi sfarsitul lumi! SI uite ca nu am murit asa ca nu mai cred ca vom muri(am 9 anihappybig grinbig grin)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e dupa cum spun ei ca o sa ne loveasca ca pe dinozauri o sa murim dAr eu spun ca numai au ce face laughing nu vom muri IN PLUS DIN BIBLIE SPUNE CA SFARSITUL VA FI ALTFEL dracu ala va veni pe pamant va fi bun dupa aia rau.isi va lua oameniichatterboxetc etc happy toti vom muri de batranetze 90+winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar veni sfarsitul lumii as vrea sa traieasca 100 de oameni si ca acei oameni sa poata sa faca orice fiind ca sunt singurii supravietuitori laughing) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci va fi doar un ciclu de schimbare, de aceea atunci se incheie calendarul Maya.http://www.descopera.ro/......oincidenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa murim.
sfarsitul lumii va fi in 4006
a zis da vinci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa murim.
sfarsitul lumii va fi in 4006
a zis da vinci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul nu cred ca o sa murim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da chiar crezi ca vom murii in 2012?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ba boule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi aveti minte de copii, cate preziceri de genu asta au fost si nici una adevarata, si acum credeti ca o sa muriti? sunteti nebuni.toti care spun asemenea prosti o fac pentru publicitatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit nu se intampla nimica cine a vorbit cu dumnezeu numai vrajeala si daca o fi asta nu te mai gandi la asta pe 21 dec 2012 dimineata imbatate ca porcu si nai sa simti nimic ori te vei trezi fericit ori niciodata