| andrey88 a întrebat:

Mai poti avea incredere intr-o fata in ziua de azi?

8 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Normal că da, nu toate sunt la fel happy

| Eka7Lyzza a răspuns:

Eu zic nu, si tine cont ca sunt fata. acum tu afci ce vrei.

| star4all a răspuns:

Daca e sorta sau varta : DA!

| CatMeadow a răspuns:

HAHlaughing depinde la ce te referi. fete pitipoance. fete smechere. sau adolescentele normale.laughing dam ciudat nu intreba. straight face.im pai venind vb de adolescenti ei nu gandesc la varsta astalaughing au impulsuri hormonale care ii fac sa facalaughing lucruri prostesti. uneori pur si simplu faci un lucru fara sa gandesti poate ca esti prea nervos sau prea ranit si apoi iti pare rau. fetele sunt complicate nu mereu au fost.baietii nu le inteleg. dar o data cineva mi-a spus,, daca nu poti sa ma suporti in cele mai proaste momente ale mele...fi sigur ca nu mi le mereti pe cele mai bunawinking. asta daca era vb de fata pe care o placi.daca.nu...fetele is ciudaterolling on the floor si eu is fata+laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| misuu a răspuns:

Frate fetele sunt ca vremea se schimba dp o zi pe alta...

| sosetutzaaa_3582 a răspuns:

Da,depinde de acre fata:d

| asimina a răspuns:

Depinde trebuie sa cauti mai bine totusi ca sunt multe fete care sunt dupa interes...