| NYØ2002 a întrebat:

Mai sunt aplicatii gen TPU?
Eu incerc sa pun o intrebare si nu imi sunt acceptate, ca trebuie neaparat sa o pun.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

TPU nu este o aplicatie, ci un website, cu forum de discutii pe el, gen "comunitati online".

Ai aici toate website-urile pe categorii.
Poti folosii filtrele ca sa selectezi domeniul din care vrei sa gasesti anumite forumuri.

https://www.brat.ro/......esc/page/1

| Andreeush a răspuns:

TPU e unic laughing
Există Quora dar nu e în română.

| Donsavas a răspuns:

Exista site uri medicale, pentru polițiști, avocați sau psihologice dar nu ca TPU

| NYØ2002 explică (pentru Donsavas):

Forum parca

| Donsavas a răspuns (pentru NYØ2002):

Da

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Citește de ce nu e acceptată, poate ai folosit cuvinte aiurea. Site-uri ca TPU mai există, dar nu în română.

Răspuns utilizator avertizat