| anonim_4396 a întrebat:

Mai va rog raspundeti cati mai multi ce e mai usor tractiunile pe bara care sa-ti ridici corpul sau flotarile; o3 fundita;]] dau probe la sport:-2; o3

Răspuns Câştigător
| InoTkd95 a răspuns:

Poi la amandoua te folosesti de maini, cred ca este mai usor sa faci flotari pentru ca la tractiuni trebuie sa iti ridici corpul doar din brate, asa la flotari te folosesti si de picioare deci automat iti va fi mai usor. Asta e parerea mea, depinde si de nr de flotari pe care va pune sa-l faceti. SUcces si o nota mare!:X:*

8 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Cu siguranta flotarilehappy
si tractiunile sunt usoare pentru cei mai bine facuti, tu fiind fata mai ai si 13 anihappy nu stiu cate tractiunie sti in stare sa facihappy

| Loryoficial a răspuns:

Pai daca faci zilnic macar 10 tractiuni este foarte usor! dar daca nu faci deloc acasa este foarte greu! asa si cu flotarile!
eu fac in fiecare zi 20 de tractiuni 10 flotari si 200 de abdomene normale! daca faci ce fac si eu in fiecare zi! nu o sa tii se para asa de greu facut tractiuni, flotari...etcbig grin

P. S daca te apuci nu te lasa, continua sa faci exercitiile astea minim 4 luni! eu m-am apucat si continui sa fac exercitiile!

Bey! sper ca ti-am fost de folos!

| MEMO a răspuns:

Flotarile sunt mult mai usoare decat tractiunele la barawinking

| CudiDaKid a răspuns:

Ambele sunt grele, dar cred ca mai usore sunt flotarile big grin

| HaiTaci a răspuns:

Flotarile.La tractiuni trebuie sa iti ridici tot corpul, dar la flotari nu.

| bd a răspuns:

Flotarile sunt mult mai usoare

| BrigitteMore a răspuns:

Flotarile pentru ca te sprijini si pe picioare cand le faci.

| Cubulets a răspuns:

Pai flotarile sunt mult mai usoare