| deea_6635 a întrebat:

Mai voi ce credeti exista justin bieber sau nu ...sunt confuza nu sunt fana dar cred ca este o gluma prosteasca ...sa spus ca este un mos de 51 de ani in 4 oct si el a fost nominalizat la American music awards in 21 noiembrie si are poza in 13.10.2010 http://www.myidol.ro/......wards.html uitati-va aici si vedeti EL EXISTA eu asa cred voi nu?

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Cei care au postat acel video pe internet a vrut sa faca o gluma proasta la adresa lui Justin. Cine ar crede oare ca un copil de 16 ani poate fii un om de 51. Nici macar nu are sens. Si daca ar fi... vocea lui ar mai suna asa daca ar avea 51 de ani? Imi place Justin Bieber dar nu extraordinar de mult desi chiar daca nu mi-ar placea tot nu as crede prostiile astealove struck

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Deci pot spune ca nici eu nu sunt fana. Mai ascult cateodata si melodii de a le lui si este prea clar ca a fost o gluma de prost gust =]]. Nu are cum sa nu fie "adevarat"batting eyelashes
BaFthA!winking

| OglindaOarba a răspuns:

Mahappy... Justin Drew Bieber exista!laughing. Videoul cu mosul ala a fost o farsalaughing. Yoy doamnelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de acord ce ea,, si eu sunt confuza,, deci spuneti-mi si mie,, exista justin bieber da ori nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin biber este omare minciun dar pote ca nu cxista numai le stie