| anonim_4396 a întrebat:

Maine.6 august.Implinesc un an de cand eu sh el ne'am cunoscut :-X.Eu pentru ca il plac mult i'am cumparat un cadou.Sh maine trebuia sa ne intalnim la o prietena comuna pentru a rezolva niste chestii [a aflat ca il plac].Eu avand incredere intr'o fata. i'am zis totul...sh ea a zis fostei iubite lui... Ea fiind geloasa.sh sa nu pot vb cu el.sa nu ii dau cadoul... l-a pus pe tatal sau sa vb cu el sa vina sa repare pc-ul. iar acum cred ca a renuntat la ziua de maine pentru ea.eu asa cred deoarece nu raspunde deloc la tel.sh nici la sms...:-|...nu il inteleg. a sunat-o pe acea prietena sh i'a sp k nu stie daca ajunge maine.sh sa nu il mai cicalim ca numai vine. El niciodata nu a vorbit asa sad...Fosta iubita m'a fc proasta k i'am cumparat cadou pentru maine.sh apoi a venit la mine sh mi-a zis ca el m'a fc proasta.incearca sa numai fim prieteni.si eu nu vreau sa il pierd. dc face asta... el nu e asa. ce ar trebui sa fc.in special maine sad? mersi mult kiss

11 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Lasa sa treaca o saptamana... Dup aia vorbeste cu el si spune lucrurile la punct, nu are de ce sa se supere pe tine.doar nu ai facut nimic nuh? Si cand te intalnesti cu el sub pretextul ca vrei sa-i dau cadoul, incearca sa-i demonstrezi ce simti pentru el

| SweetCandy a răspuns:

Maine face un prieten bun 2 luni de cand e q o tipa!love strucklove strucklove struck

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Lasa sa treaca un timp... poate ca nu e sigur pe el thinking
apoi incearca sa vb cu el si cere-i sa fie sincer cu tine... poate ca fosta prietena l-a facut sa se indeparteze de tine thinking

| marsy a răspuns:

Miine e ziua surorei mea! big grin

asteapta. nu trebuie sa mai faci nimic. ai facut destule. El are mentalitatea sa. si nu se va lasa convins de altcineva. Miine ve-i vedea. poate te surprinde cu ceva big grin
ma anunti apoi ce s-a intimplat. ok /
pooop.

succee!

| marsy a răspuns:

Id-ul meu dinulyadinutza :*
nu-ti pot trimite sms sad pn AnYyY

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Si daca iti pregateste o surpriza si acum te lasa sa fierbi putin? La asta te-ai gandit? Nu privi lucrurile dintr-o singura directie...

| EUSIATIT a răspuns:

Greu de spus dar daca el nu doreste nu l poti obliga [dragoste cu forta nu merge]lasa timpul sa treaca sai lucrurile se vor aseza asa cum sunt scrise acolo... rabdare

| kitty_8919 a răspuns:

Poate fosta sa prietena a spus diferite lucruri rele despre tine facand-ul sa se indeparteze de tine.Ar fi bine sa vorbesti cu el sa sa clarificati lucrurile.

Răspuns utilizator avertizat
| GnnAndra a răspuns:

Vad ca maine s'au intamplat multe laughing. misto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Offff... ce mai e si cu baietii astia sigh
daca tine la tine va veti intalni si totul va fi la fel de frumos ca si pana acum big grin:X ...sau mai poti sa il mai suni sau sms sa ii trimitithinking

bafta :*:*:*:*:*