| Geanina_Chirila_1982 a întrebat:

Maine a patra oră, am sportul și sunt pe stop și e a patra zi mâine și am oră de sport și marți, ce să îi zic domnului profesor?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fix ce ne zici si noua.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi spui stop, că ești pe stop.

| ywar a răspuns:

Ii arati tamponu' si gata! Omu s-a calmat.

| Derosa a răspuns:

Spune-i că te doare burta, normal v-a intelege de ce, iar daca nu s-a prins îi poti spune că ti-ai venit menstruația.

| anonima182000 a răspuns:

Cu rusinea nu rezolvi nimic îi zici pe direct am o problemă si el o sa inteleaga sau crezi ca decat tu i-ai zis vreodata asta el aude zilnic d-astea de la toate clasele