| Ancutsss a întrebat:

Maine am limba romana si trebuia sa pregatesc un jurnal pentru o saptamana, si nu l`am facut. Ce as putea sa ii spun profesoarei sa ma scot si sa si tina?

4 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Daca incepi sa il scrii acum seara, vei reusi sa completezi cateva zile si ea va aprecia acest lucru. E cea mai decenta idee. Succes!happy

Răspuns utilizator avertizat
| LovelyPuppyEyes a răspuns:

Poti sa "mergi" la cabinet in ora de romana,si pregatesti jurnalul pentru data viitoare,sau inainte de ora, poti sa vb cu parintii si sa le spui ca te simti foarte rau, si vrei sa vi acasa. funda?

Răspuns utilizator avertizat