| Anonim20112010 a întrebat:

Maine am teza la engleza cum pot copia? nu avem voie cu telefoane? cu nimic, dati-mi o ideee?

4 răspunsuri:
| AndddRu a răspuns:

1. Mai bine invata`
dar.

1. poti face copiute.
2. poti scrie pe banca.
etC'!

| Ioana128373i a răspuns:

Cum a zis si midnight08, mai bine inveti, dar poti incerca sa scrii o hartie(nu prea mare) ceea ce ai nevoie si sa iti iei pe tine o bluza cu maneca lunga si ar fi bine sa fie un pic larga iar hartia aia o pui pe acolo la bluza(aproape de mainile tale ca sa o poti scoate usor) sa nu ti-o vada profa/proful de engleza iar daca vrei sa te uiti pui mana in ghiozdan(mana unde ai foaia) si o scoti acolo(si asa nu are cine sa te vada). Nu prea m-am exprimat asa cum a trebuit dar n-am prea stiut cum laughing Sper ca ti-am fost de ajutor dar mai bine invata. happy

| midnight12 a răspuns:

Mai bine invetihee hee

| Anonim20112010 explică:

Dar daca mi'as lua un pix invizibil? nu ar merge