| Raresik a întrebat:

URGENT! Sall... Maine dau teza la engleza. spuneti-mi cea mai buna metoda de a copia cateva definitii. fara sa ma prinda profa laughing. dau FUNDITA happy (Scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| anonimul a răspuns:

Is multe metode
1)iti scrii in palma prescurat si faci cand nu stii,, Pffff, da greu ii testul asta '' siti pui palma aia pe la ochi...
2)iei un creion si scrii foarte subtire pe banca(da subtire deadia sa vezi u ceai scris
3)iti iei buletinu si iti pui fituica acolo
4)iti faci un PDF si til pui pe tel
5)il chemi pe chuck norris
5)te faci ca trebuie sa stranuti siti scrii pe un servetel
6)iti scrii IN banca da nu unde pui ghiozdanu...sus,si pui si-o oglinda
7)pui pe un coleg/a s-o intrebe pe profa ceva si cand se intoarce te uiti repede
8)afla nr profei si suna de pe ascuns
9)thinking
10)cam atatea stiu...intamplarea face ca chiar azi am copiat la fizica cu metoda cu creionubig grin si lu colegmiu eu luat lucrareabig grin
AAAA
ar mai fi sa te duci sa depui acatiste la biserica da nu cred ca ai timplaughing)
oricum, SuCcess, da invata oleaca ca Dumnezeu iti da da nu-ti pune in traista

6 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Fa-ti copiutzelaughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa nu trebuiasca sa copii: adica sa inveti ca pana maine e cale lunga.

| Debb a răspuns:

Iti tii ghiozdanul jos si-l desfaci, pui fituica acolo. cand trece profa/profu impingi ghiozdanul cu genunchiul sa nu se prinda. nu stiu daca ai inteles.

sau iti poti lua un tricou ceva mai lung si sa-ti pui fituica ddesubt happy.

bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heeeee... noi la scoala facem asa daca stim subiectu pe care va fi lucrarea facem urmatoarea chestie care consta in urmatorul lucru ei o foiae dubla si iti scrii acolo subiectu care il ai numai ca sa fie cam murdar cu taieturi intr-un fel ca un maculator si cind iti da profa maculatorul il schimbi cu al tau pe care il ai facut de acasa... nu stiu dac ai inteles sau vei pute asa copia dar la noi la teza functioneaza

mai poti face in felul urmator sa iti scrii niste copiute maruntele si sa ti le pui in penal daca ai si cind iti trebuie numai o ei de acolo si copii faci asa incit sa nu te vada... al mine merge asa

si mai depinde si cum te simti atunci cind copii u insati... sa nu te dai de gol ca copiii eu am niste colege care se tem sa scoata copiutele. insa sunt de aceea care nu se dau de gol ca copie

asaca succese maine si sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe mine cine vrea sa ma ajute cu o problemuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca serios eu tot mine am teza la engleza! dar stii eu am un prieten care se numeste fituica! stii ce de bine imi ajuta la teza! sau cartea aia mica pregatiri pentru bacalaureat! tot sunt mule lucruri folositoare! si prind tare bine! happy :*