| MeGustaaaaa a întrebat:

Maine dam teza la romana...Nasol.Sunt in clasa a V-a. Da` la mate ne lasa si cu caietu` deschis, si cu telefoane si calculatoare.Ne lasa si sa stam doi in banca (avem banci de o persoana, deci ne lasa sa le unim)... Tare "au" ba?laughing

Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

Serios? Ce faain ii de tine! La mine parca-s in inchisoare, nu pot nici sa intorc capu. Daca ma vede ca ma uit pe pereti, se uita ciudat. Faini profesori la tine!

12 răspunsuri:
| DaNeo a răspuns:

Depinde de profesor, fiecare profesor ii diferitwinking
si...
ba pentru ca vei ajunge la liceu si acol nu vei putea face asawinking vei ramane corigenta din prima zitongue(vorba vine)

| Dolofănica a răspuns (pentru DaNeo):

Nu mai da insulte fatei. PS: e prietene mea.

| DaNeo a răspuns (pentru Dolofănica):

#1 eu n-am insultato
#2 ceea ce zic ii adevarat pentru ca in clasa V-VIII profesorii o sai lase lejer, le cresc mediile, intra la licee bune si raman corigenti/repetenti...nu vad cei asa fain cai lase sa copieze...ba chiar mi se pare prostesc

| Dolofănica a răspuns (pentru DaNeo):

Ba o insulț. Nu va rămâne corigentă.

| DaNeo a răspuns (pentru Dolofănica):

A face pe cineva corigent/a nu-i insultalaughing si eu is corigent la mate si nu consider asta insultatongue ceea ce am zis ii adv ca cam asa se intamplase si cu mine la mate (intro oarecare masura)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dolofănica):

Presupun ca esti la fel de proasta ca ea. laughing

| Dolofănica a răspuns (pentru anonim_4396):

Tânpito care ești. Pun pariu pe 100 de eoro că DaNeo și cu tine sunteți așa de proști că nici nu stiți cât fac 2+2.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dolofănica):

Eu sunt proasta...da! Spune fata care nu are ce face acasa si scrie "tanpito" in loc de "tampito", cu cine ai facut Lb romana? Cu femeia de serviciu? Ce? Ai invatat si tu cat face 2 +2 si te dai mare cu asta? Hai iesi de aici ca numai gura-i de tine.

| Dolofănica a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi erau mâinile unsuroase, da? nesimțito/proasto tu de ce nu ieși afară? vrei să te dai mare în fața mea și să mă enervezi când tu nu ști nici cât fac 0 ori 0? PS: tu ai început să te dai mare în fața mea spunândumi comentarii inutile și idioate cum că-s proastă când de fapt tu ești proastă, deci mai bine îți ți gura aia spartă acasă, tâmpito.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dolofănica):

Ma bucur ca ai invatat sa scrii. Ce mandra sunt de tine...
Sa lasam astea, esti proasta, se vede clar rolling on the floor
P.S : alta replica n-ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dolofănica):

P.S: dupa poza ta se vede ca esti un copchilas mic.

| niko456 a răspuns:

Si eu sunt a5a pe noi nu ne lasa nimic