| sebastiannnn a întrebat:

cum fac si eu sa iau nota mare la teza... la mate si romana. sunt clasa a 7a. copiute, dati-mi idei. din afara sa bag caietu sub banca si cu telefonul. sa i-au note mari la teza. repedeee, maine dau tezaaa! crying

2 răspunsuri:
| Adelinep a răspuns:

Inveti.

| darklove354 a răspuns:

Ai putea sa inveti, insa daca nu vrei am cateva idei de copiute:
1)Faci o copiuta cat mai mica si o bagi in capacul de la pix/stilou (ai grija ca pixul sa aiba o culoare mai inchisa la culoare)(si sa nu o bagi prea "departe" ca nu o mai poti scoate)
2)Daca stai langa un calorifer ai putea sa-ti bagi acolo cateva copiute printre bari (presupun ca mai sunt gunoaie pe la calorifer sau daca nu mai bagi si tu pe acolo hartii sa nu se obs copiuta)
3)Ai putea sa lipesti sub penar cu scoci cateva copiute
4)Daca ai blugi cu multe buzunare pune si acolo cateva

Sper ca te-am ajutat!