| Crissc a întrebat:

Maine dau lucrare la desen si trebuie sa comentez pictura "A Bar at the Folies-Bergère" de Édouard Manet, ma poate ajuta cineva?worried

1 răspuns:
| Hmmmm a răspuns:

Stii cve te-ar ajuta cu adevarat? sa inveti! temele nu se rezolva p acest site. poti sa fi suspendata din cauza asta.
imi pare rau dar eu nu am d gand sa ii rezolv tema unei persoane ca aceasta sa ia nota buna, dar sa nu aiba nici cea mai vaga idee despre ce e vb.in primul rand nu mi se pare corect fata de mine, in al doilea rand nu mi se pare corect fata d tine si in al treilea rand nu mi se pare corect fata d colegii tai d clasa