| anonim_4396 a întrebat:

Maine dimineat o sa imi ajunga un colet dar problema este ca eu sunt la scoala cand ala o sa ma sune ca a ajuns pot sa ii spun sa treaca la alta ora? cum sa procedez?

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie exact la fel.
mi-am anuntat profesorul ca s-ar putea sa primesc un telefon si sa-mi dea voie sa raspund si cand m-a sunat i-am spus ca nu e nimeni acasa si sa vina la liceul meu si gata.

| kzd a răspuns:

Spune-i sa il aduca la scoala, unii colegi de la mine asa faceau

| ellaptk a răspuns:

Poti sa vorbesti cu un vecin care sti ca o sa fie acasa maine sa iti ridice coletul; cand te suna tipul cu pachetul ii spui sa il lase la vecinul "x" cu care ai vorbit deja si il recuperezi cand te intorci de la scoala