| Bhiancs a întrebat:

Maine e ziua mamei mele.e cam suparata(nu pot sa spun motivul) si nu prea vrea sa mergem nicaieri sau sa facem un tort...
Eu i-am cumparat un cadou dar as vrea sa-i fac si o mica surpriza, sa o inveselesc.Ce as putea face?
Va rog repede!
Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Sa-i chemi pe cei dragi sa ii spuna LA MULTI ANI sau sa faci o filmare cu multe urari de la cei dragi.

| ArmywCode a răspuns:

Cumpara`i un tort si cere`i scuze, incearca sa o imbratisezi si sa o pupihee hee