| Ciocolataa20 a întrebat:

Maine e ziua mamei mele si vreau sa i fac un cadou! Cateva sugestii?
Dau funda

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Nu stiu ce ii place? De ex mamei ii plac trandafirii, parfumurile. Dar tu stii ce ii place mamei tale.

| jose1234 a răspuns:

Sa sti de la mine un lucru. Trec printr-o situatie grea si pot sa iti dau acest sfat.
O mama nu asteapta un cadou de la copilul sau. Cel mai frumos cadou este sa fi alaturi de ea, asta este tot ce si-ar dori. Daca vrei sa ii cumperi ceva iti recomand sa nu ii duci parfumuri si prostii. Du-i ceva simbolic, poate un ingeras(bibelou), sau o poza(tablou) cu tine si cu ea. Sper sa iti fie de folos raspunsul meu, bafta si la multi ani din partea mea happy!