| Monutza a întrebat:

Maine facem 2 luni..idei de cadou,ceva simbolic, si eventual o poezie sau o chestie draguta..ma ajuta si pe mine cineva..scz pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| Gabryel123 a răspuns:

Ce zici dai si mie funda?

15 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cumparai orice fel de bijuterie!
dar cel mai frumos cred ca ar fi un inel! II Va placea foarte mult! sau cred ca tu esti ea?

| Monutza explică (pentru VadTot):

Sunt fata..si cadoul il vreau pentru el.big grin

| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Trebuie să fi observat când i s-au pus ochii pe ceva simbolic. sau ştii că îi place ceva mult. poezia.cel mai bine s-o faci tu dacă tot vrei aşa şi dacă el e genul, mi se pare lame să-i dai o poezie deja scrisă de altcineva. e şi tip. un citat mai merge...

| Monutza explică:

I-am luat o pusculita ni forma de inimioara si o umplu cu biletele, biletele contin cuvinte si locuri in care am fost cu elbig grin multumesc tuturor de sfaturi.happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer un video cu poze ar fi dragut!
Daca vrei un obiect ii poti cumpara o bratara, o inimioara de plus, o cana sau o perna cu pozele voastre, un albun cu poze, sau o rama cu multe poze..Baietilor le plac la nebunie chestiile astea cu poze! si o iesire la un restaurant ceva romantic merge...love struck pa-pa

| Chriistos a răspuns:

Daca la 2 luni ii cumperi cadou, la 10 ani de casatorie ce o sa faci? O sa numesti o stea dupa numele lui?

| Monutza explică (pentru Chriistos):

Nu dar asa e frumos.

| Chriistos a răspuns (pentru Monutza):

Da, este, dar nici chiar dupa 2 luni. De Craciun, de ziua lui si la un an ar fi mai ok, nu crezi? El iti face cadouri?

| Monutza explică (pentru Chriistos):

Da,mi-a facut si acum cand am facut 2 luni.happy

| Chriistos a răspuns (pentru Monutza):

Sa va tina mult atunci.

| Monutza explică (pentru Chriistos):

Multumesc frumos.happy

| Gabryel123 a răspuns:

CU o poezie te ajut eu care chiar cred ca ai vrea sa o dedici, iar in privinta cadoului nu trebuie sa ii oferi niciun cadou, cel mai mare cadou pentru el esti tu, ca te are pe tine si sa tii la el asta e mai important decat orice cadou (cadoul pentru el esti tu):

Intotdeauna voi fi langa tine,si atunci cand cerul va fi innorat,o sa rasar ca un soare in inima ta,sa iti alung tristetea din sufletul tau!
Iubirea mea,esti totul ce imi doresc,iubesc la tine totul,frumusetea ta este ca o floare care a inflorit dimineata,ochii tai cei de cristal si buzele tale de catifea pe care as vrea sa le sarut ca sa imi indulceasca inima.
Numai cand ma uit la tine imi faci fericita viata si as vrea sa imi spui ca vrei sa fii a mea,fiindca inimioara mea bate pentru tine.
Tu esti o zana si de cand ai aparut in calea mea, eu m-am indragostit de tine, m-ai vrajit si acum esti mereu in gandul meu.
As vrea sa apar in visul tau iar daca as putea ti-as aduce luna impreuna cu toate stelele de pe cer sa te lumineze si soarele sa te incalzeasca cu toata iubirea mea, ca sa ma iubesti mereu!
In fiecare noapte cand adorm, pe tine te visez si dimineata sunt fericit chiar daca nu esti langa mine ca sa-ti aud vocea ta care mi-a intrat in sufletul meu!
Cand vad chipul tau imi aduc aminte de o printesa din povesti care a iubit un print si au fost fericiti.
Acel print sunt eu si te voi iubi mereu!

Te pup dulcekiss

I L♥VE Y♥U!

| Monutza explică (pentru Gabryel123):

Multumesc din suflet.:*

| Gabryel123 a răspuns (pentru Monutza):

Ce zici dai si mie funda?