| Andreea9222 a întrebat:

Cum va imbracati maine la inceputul scolii, fetelor?

23 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Pff! Scoala! rolling eyes Daca este cald o fusta gogosar neagra, camasa alba cu maneca lunga si niste cizme si daca este racoare un pulover dar nu cred ca-l mai iau.Si daca eset mai racoare:Clasici skinny jeans, converse din paiete negre cu siret albastru si un tricou cu o vesta de blugi fff starmpta. Tu?

| Ririru a răspuns:

Simplu, desi sunt boboaca si toate vor sa fie sexoase laughing.

Blugi stramti albastri, maieu negru, alb sau gri si o bluzita turcoaz peste. Mda, si tenesi gri big grin.

| Cσσкiє a răspuns:

Cu nişte blugi skinny şi o cămaşă lungă, mov, cu curea neagră. Plus clasicii balerini.

| G a răspuns:

Bluza alba, cravata si fusta de uniforma [daca e rece imi iau si sacoul] si conversi mov. big grin

| laura23 a răspuns:

Pai daca e cald un tricou din ala mai lung si o pereche de colanti negrii si sandale cu talpa joasa. Si la par m-am gandit sa mi-l indrept pe tot si dupa aia sa imi fac cateva bucle. Sau daca e frig imi iau opincutze blugi si o camasa cu o curea in talie sad

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Cu niste blugi maro, o camasa alba, un bolero maro si tenisi aurii.

| Abcfunny a răspuns:

Geaca de piele, bluza alba cu vesta, blugi, si supra shoes

| georginika a răspuns:

Buna.Pai blugi drepti negri, camasa alba, vesta neagra si eventual cravata pe care e iscriptionata numele liceului. :-l

| ladygaga a răspuns:

Blugi skinny gri
un tricou lung
tenesi
si daca e mai racoare ceva cu maneca lunga peste tricou

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu foarte deosebit, in blugi cu un tricou si un hanorac sau geaca si cu adidasi. tu?happy

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Buna pai in niste blugi skinny gri, niste botine albastrelaughing, camasa alba, cravata si sacoubig grin

| pitikaaaa a răspuns:

Pai in niste blugi
camasa
si cravata rosie
in uniforma...(bine asa o sa ma imbrac de dimineata ca, cand o sa ne cheme a2-a oara sa ne tina discursu` ala...mnu stiu cum ma imbrac


uh cum te imbraci?batting eyelashes

| Dia :"> a răspuns:

O pereche de jeans'i stranshi, negrii, tenishi gri o bluza alba cu ceva model pe ea... Si o geaca subtsire pe deasupra thinking Tuh:*?

| Crisa_7503 a răspuns:

Adidaşi negri mai înalţi. blugi şi-o cămaşă. Dar nu cămaşă d-aia veche-D-asta nouă. Cu mâneci care se scurtează.:]. Bluză albă că aşa mi-e uniforma :].

| AndreeaaaaX a răspuns:

Blugi, tricou si pantofi tuu?smug

| Gabrielle16 a răspuns:

Blugi skinny, o camasa alba+nenorocita de cravata, o gecuta sau un hanorac pe deasupra si adidasii. laughing

| buubi a răspuns:

O camasa larga alba, o fusta gogosar rosie, opincute, si daca e racoare afara, un sacou.happy tu?

| Meandjustme a răspuns:

Cu blugi skinny, camasa cu curea, vansi.(sunt liceeanca big grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In camasa cu fusta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niste blugi, un tricou si niste tenesi. u?

| Sosssso a răspuns:

Pantaloni negri sacou negru camasa alba ( st la liceu )winkingwinkingwinking

| abstractlove a răspuns:

O camasa mov, blugi skinny, botine gri in picioare si daca e racoare o geaca subtire pe deasuprabig grin

| picolico a răspuns:

laughing)eu sunt cea mai mica de achilaughing)eu ma imbrac in vechea uniforma...strampi albi, in pulover lung si roz, si ma incalt in niste pantofi sport argintiiwinking uh in ce te imbraci?

Întrebări similare