| Andreea9222 a întrebat:

Cum va imbracati maine la inceputul scolii, fetelor?

23 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Pff! Scoala! rolling eyes Daca este cald o fusta gogosar neagra, camasa alba cu maneca lunga si niste cizme si daca este racoare un pulover dar nu cred ca-l mai iau.Si daca eset mai racoare:Clasici skinny jeans, converse din paiete negre cu siret albastru si un tricou cu o vesta de blugi fff starmpta. Tu?

| Ririru a răspuns:

Simplu, desi sunt boboaca si toate vor sa fie sexoase laughing.

Blugi stramti albastri, maieu negru, alb sau gri si o bluzita turcoaz peste. Mda, si tenesi gri big grin.

| Cσσкiє a răspuns:

Cu nişte blugi skinny şi o cămaşă lungă, mov, cu curea neagră. Plus clasicii balerini.

| G a răspuns:

Bluza alba, cravata si fusta de uniforma [daca e rece imi iau si sacoul] si conversi mov. big grin

| laura23 a răspuns:

Pai daca e cald un tricou din ala mai lung si o pereche de colanti negrii si sandale cu talpa joasa. Si la par m-am gandit sa mi-l indrept pe tot si dupa aia sa imi fac cateva bucle. Sau daca e frig imi iau opincutze blugi si o camasa cu o curea in talie sad

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Cu niste blugi maro, o camasa alba, un bolero maro si tenisi aurii.

| Abcfunny a răspuns:

Geaca de piele, bluza alba cu vesta, blugi, si supra shoes

| georginika a răspuns:

Buna.Pai blugi drepti negri, camasa alba, vesta neagra si eventual cravata pe care e iscriptionata numele liceului. :-l

| ladygaga a răspuns:

Blugi skinny gri
un tricou lung
tenesi
si daca e mai racoare ceva cu maneca lunga peste tricou

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu foarte deosebit, in blugi cu un tricou si un hanorac sau geaca si cu adidasi. tu?happy

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Buna pai in niste blugi skinny gri, niste botine albastrelaughing, camasa alba, cravata si sacoubig grin

| pitikaaaa a răspuns:

Pai in niste blugi
camasa
si cravata rosie
in uniforma...(bine asa o sa ma imbrac de dimineata ca, cand o sa ne cheme a2-a oara sa ne tina discursu` ala...mnu stiu cum ma imbrac

uh cum te imbraci?batting eyelashes

| Dia :"> a răspuns:

O pereche de jeans'i stranshi, negrii, tenishi gri o bluza alba cu ceva model pe ea... Si o geaca subtsire pe deasupra thinking Tuh:*?

| Crisa_7503 a răspuns:

Adidaşi negri mai înalţi. blugi şi-o cămaşă. Dar nu cămaşă d-aia veche-D-asta nouă. Cu mâneci care se scurtează.:]. Bluză albă că aşa mi-e uniforma :].

| AndreeaaaaX a răspuns:

Blugi, tricou si pantofi tuu?smug

| Gabrielle16 a răspuns:

Blugi skinny, o camasa alba+nenorocita de cravata, o gecuta sau un hanorac pe deasupra si adidasii. laughing

| buubi a răspuns:

O camasa larga alba, o fusta gogosar rosie, opincute, si daca e racoare afara, un sacou.happy tu?

| Meandjustme a răspuns:

Cu blugi skinny, camasa cu curea, vansi.(sunt liceeanca big grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In camasa cu fusta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niste blugi, un tricou si niste tenesi. u?

| Sosssso a răspuns:

Pantaloni negri sacou negru camasa alba ( st la liceu )winkingwinkingwinking

| abstractlove a răspuns:

O camasa mov, blugi skinny, botine gri in picioare si daca e racoare o geaca subtire pe deasuprabig grin

| picolico a răspuns:

laughing)eu sunt cea mai mica de achilaughing)eu ma imbrac in vechea uniforma...strampi albi, in pulover lung si roz, si ma incalt in niste pantofi sport argintiiwinking uh in ce te imbraci?