| Kiddddddddd88 a întrebat:

Mai e putin si incepe scoala! happy Aveti emotii? Cum credeti ca o sa fie? puppy dog eyes. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună!
Da, mai sunt mai puţin de 3 săptămâni, aoleu. De ce mi-ai adus aminte? Da, desigur că am emoţii, prea multe chiar. Cum cred că o să fie? Stresant. Mereu a fost şcoala prea stresantă. Şi naşpa. Mă rog, nu vreau să te îngrijorez. Sper că la tine o să fie bine.

9 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Într-un cuvânt - groaznic. O să fie un liceu cu prenții și "renume" -pe plan județean, cel puțin- deci și multe așteptări, fițe și profi a dracu'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emotii? La scoala? Ce-i asa de emotionant? Ca vezi noi vietati sau pe aceleasi?

| AndyLavy a răspuns:

Ha ha..eu mai am o luna tongue o sa fie aiurea pentru ca voi avea iar de invatat si voi pierde toata ziua pe acolo..insa intr-un fel e distractiv, interesant.

| S3S3an a răspuns:

Poate voi mai aveti dar la noi peste 2 zile se incepe scoala sa va fi groaznic

| Kiddddddddd88 explică (pentru S3S3an):

De ce asa devreme? straight face

| S3S3an a răspuns (pentru Kiddddddddd88):

Eu sunt din Republica Moldova si la noi scoala se incepe pe 1 septembrie

| Kiddddddddd88 explică (pentru S3S3an):

Off straight face imi pare rau.

| S3S3an a răspuns (pentru Kiddddddddd88):

Lasa dar voi pe ce data intrati in vacanta mare noi pe 1 iunie

| Ronni a răspuns:

Eu am trecut in clasa a 9-a si am început deja scoala acum 2 saptamâni dar deja știu ca o sa fie cel mai bun an de scoala. La sfârșitul săptămânii viitoare mergem in excursie pe 5 zile cu tata clasa a 9-a in Elveția la munte... Si asta e doar începutul. happy