| anonim_4396 a întrebat:

Maine, la dirigentie, ne va vorbii despre preadolescenta. diriginta ne-a spus sa ne,, pregatim", adica sa ne mai uitam pe net, sa ne mai uitam prin carti... ce puteti sa-mi spuneti despre preadolescenta?

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

De-acord cu daddu happy

ce sa va pregatiti laughing?
ca si cum ar zice un profesor de geogra. maine invatam geografia romaniei, uitati-va si voi pe net happy pregatiti-va laughing

nu ai de ce sa te pregatestiwinking stai pe net si relaxeaza-te, ca o sa afli tu maine happy o sa va zica diriginta happy

| daddu a răspuns:

Spune-i dirigintei tale sa isi bage internetul sa se uite singura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu m-am pregatit aproape niciodata pentru dirigentie :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pppppppppppp