| Maria203 a întrebat:

Eu am un proiect Power Point pe un stick si am aplicatia PP pe telefon
Cum pot sa pun proiectul de pe stick pe telefon?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ori conectezi stick-ul la un PC si urci proiectul pe un serviciu cloud gen google drive, dropbox, Microsoft ondrive meganz etc. si il descarci pe telefon.

Ori iti cumperi un adaptor de la usb la microusb si conectezi stick-ul direct la telefon si accesezi proiectul.
https://altex.ro/cablu-adaptor-usb-a-micro-usb-b-hama-78426/cpd/CAB78426/

| CM7YRE a răspuns:

Sau ti-l trimiti pe Facebook.