| ioklain a întrebat:

Maine ma duc la piscina cu niste colegi de clasa.Vestiarul e comun.iar baietii ne.au provocat sa ne schimbam cu ei in vestiar. Oare e bine sa facem asa?

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Vezi sa nu cazi prada efectului de turma. Daca celelalte au fost de acord si tu nu, du-te altundeva, intr-o baie, dupa o casa, intr-un tufis... Pune-ti costumul de acasa pe tine si ia-ti haine de schimb intr-o geanta.Nu pune botul la tot ce zic baietii, la ei curiozitatea n-are limite.De parca n-ar fi vazut-o niciodata pe maica-sa in costum de baie...

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e bine si nu va mai lasati asa usor prostite de baieti

| Alexa37 a răspuns:

Nu e bine. nu e bine deloc. baietii sunt doar curiosi si de aia v-au spus asta. gandeste-te ca v-ar putea face poze. mai bine va schimbati separat.

| blackangel14 a răspuns:

Parerea mea este ca acei baieti vor sa profite de tine. asa ca mai bine schimbate intr-o baie