| ioklain a întrebat:

Maine ma duc la piscina cu niste colegi de clasa.Vestiarul e comun iar baietii ne-au provocat pe noi fetele sa ne schimbam cu ei in vestiar. Oare e bine sa facem asa? ce ziceti?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elial a răspuns:

Nu e bine. După vă miraţi de ce sunteţi făcute c***e şi în mulltee alte moduri.
Măcar fii tu mai deşteaptă şi nu accepta. E o capcană a băieţilor ca să vă aibă cu ceva la mână şi să îşi bată joc de voi după.
Dar dacă tu vrei să faci asta, fă-o!

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu ai specificat ce varsta ai, dar mi se pare ok atata timp cat este o provocare/gluma si nu se ajunge la alte chestii.

| Silvica76 a răspuns:

Ar vrea ei! Voi sa nu fiti fraiere sa faceti ca ei!